Teklif Talebi


Salon Tipi Split

Buzdolabı gibi ayaklı ve  dikey görünümlü olan salon tipi split klimalar, özellikle mağaza ve toplantı salonu gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekanlar için idealdir.

Salon tipi split klimalar, yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar. Standart olarak ek ısıtıcı takviyelidirler. Bu sayede heat pump ısıtma sistemini destekleyerek düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar. Salon tipi split klima iç ünitesi
Nerede Kullanılır?
    * Konutlarda,
    * İş yerlerinde,
    * Toplantı salonlarında,
    * Bilgi işlem odalarında,
    * Mağazalarda,
    * Alışveriş merkezlerinde,
    * Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Nasıl Monte Edilir?Salon tipi split klima dış ünitesi

Salon tipi split klimanızın iç ünitesi, klima kullanacağınız mekana, dış ünitesi ise bu mekanın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.

İç ve dış ünite; bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izolasyon ve dekoratif bandajdan oluşan ara tesisat ile birbirine bağlanır. Bu bağlantı esnasında klimanızın altında kalacak şekilde duvarınızda açılan 10 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj bitiminde izolasyon malzemeleri ile tamamen kapatılır.

Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren salon tipi split klimanızın montajı, mutlaka klima teknik servisiniz tarafından yapılmalıdır.